ru ua

"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото)

"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото) Фото: pixabay.com/monicore

Жителі столиці обурені ситуацією з аварійними виходами в медустанові

В одній з дитячих лікарень Києва перевірили аварійні виходи. Про це розповів активіст Владислав Бовсуновський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Занесло мене сьогодні ввечері в дитячу лікарню на Підвисоцького. Для цікавості зайшов в стаціонар і перевірив входи/виходи, включаючи аварійні. Все зачинено", - розповів очевидець.

"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото)"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото)

Фото: Лікарня (facebook.com/bovvlad)

"Пішов розбиратися: виявилося, закриває старша медсестра, щоб діти не виходили. На моє запитання про те, що буде в разі пожежі, вона лише розвела руками. До речі, пошук цієї загадкової жінки з ключами зайняв 20 хвилин", - підкреслив Владислав.

"До одного місця всі ці перевірки і пожежні інспекції. Сестра баба Люба все одно зробить свою чорну справу. І так скрізь", - зазначив він.

"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото)

Скріншот поста (facebook.com/bovvlad)

Ситуацію прокоментували користувачі мережі:

"Ключ повинен висіти під склом на ПК щитку чи біля дверей".

"Електронний замок. Спрацювала сигналізація - відкрилися".

"В ідеалі - не тільки замок відкрився, але і двері відчинилися і зафіксувалися".

"Хлопці, все це звичайно сумно. Закриті запасні двері і т. д. Але давайте подивимося на інший факт. Дитяча лікарня, хворі діти, яким погано в лікарні. А оскільки погано, то є ймовірність того, що діти втікають з лікарні додому! Кращий варіант втечі - правильно, запасні виходи! І так погано, і по-іншому погано".

"Це моя улюблена дитяча лікарня в Києві. Там є багато входів-виходів, на будь-якому поверсі. З підлітками дійсно складно, лежать вони в основному самі, батьки тільки відвідують. Відчуття свободи і дурь в голові. З ключем складно - його не можна так залишати. Але і перевірка ваша потрібна, дякую. Нехай задумаються".

"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото)"І так скрізь": у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/bovvlad)

До речі, українцям вказали на небезпеку в ТЦ.