ru ua

Ігноруючи звіти перед громадою, влада Вишгороду порушує закон — ЗМІ

Ігноруючи звіти перед громадою, влада Вишгороду порушує закон — ЗМІ Колаж РБК-Україна

У лютому 2018 року міський голова відмовився звітувати про виконання своєї передвиборчої програми

Керівництво міської влади Вишгороду системно ігнорує вимогу звітувати перед депутатами і громадою за результати роботи. Це суперечить Закону України "Про місцеве самоврядування", згідно з яким міські голови мають звітувати принаймні раз на рік. Місцеві ЗМІ порахували, що за всю каденцію, починаючи з 2015 року, мер Вишгорода Олексій Момот звітував лише один раз.

"Пряму норму закону він протягом двох років не виконував і, як я розумію, й далі збирається ігнорувати. Чому — зрозуміло: бо дуже боїться, що громадяни на відкритій зустрічі зададуть йому занадто багато незручних запитань. В першу чергу — щодо хаотичної, безсистемної і абсолютно безконтрольної з боку міської ради загалом і міського голови зокрема забудови міста багатоповерхівками. Яка, практично, знищила місто і от-от призведе до колапсу його життєдіяльності через відсутність розвитку відповідної інженерно-соціальної інфраструктури", — йдеться в журналістському матеріалі.

Зазначимо, вищезгаданий звіт відбувся у лютому 2018 року. Тоді мер відмовився звітувати про виконання своєї передвиборчої програми, а лише навів статистичні дані щодо прийому громадян, кількості комунальних робіт, культурно-масових заходів тощо. На відповідні критичні зауваження депутатів відповів: "Мені ніколи не було соромно визнати те, що певні пункти в програмі реалізувати я не можу".

Нагадаємо, у директора "Київпастрансу" знайшли елітне майно. За час роботи в "Київпастрансі" директор підприємства Дмитро Левченко придбав дві квартири і новий автомобіль BMW. Про це свідчать дані його декларації, на яку звернув увагу користувач Марко Озерний на своїй сторінці в Facebook. Дмитро Левченко став директором КП "Київпастранс" 30 серпня 2017 року.