ua en ru

"Їх об'єднує біль": родичі загиблих в Революції Гідності заснували свою святкову традицію

"Їх об'єднує біль": родичі загиблих в Революції Гідності заснували свою святкову традицію Фото: Ялинкові вінки (pixabay.com/ru/users/pixel2013)

Родичі Героїв називають себе однією сім'єю

Сім'ї загиблих Героїв на Майдані під час Революції Гідності вже четвертий рік готуються до новорічних свят без своїх близьких. Під радісну коляду жінки зосереджено плетуть віночки з пухнастих ялинових гілок і оберемків шипшини, горобини та калини. Це вже стало традицією перед зимовими святами, повідомляється в сюжеті "5 каналу".

В очікуванні цього свята ми дуже загострено відчуваємо нашу втрату.

"Неправда, що час лікує, час загострює наш біль ", - розповіла дружина Героя Небесної сотні Андрія Дигдаловича Наталія.

Родичі Героїв давно об'єдналися і називають себе великою родиною. Кажуть, що їм так легше переживати біль втрати.

Відео: Сім'ї загиблих Герів плетуть вінки (YouTube/5 канал)

Марія Ткачук приїхала з Івано-Франківської області, щоб ще раз навідатися до місця загибелі чоловіка - Ігоря. Багатодітний батько загинув вранці 20 лютого 2014 від кулі снайпера на вулиці Інститутській. Відтоді, каже жінка, у них вдома кожен рік сумний Святий вечір.

"Ігор заносив дідуха у будинок, три рази говорив:" Христос народився!". Ми молилися і сідали вечеряти. Тепер у нас додалася ще одна традиція - ми їдемо на кладовищі", - поділилася спогадами дружина Героя Небесної Сотні Ігоря Ткачука Марія.

Люди кажуть, що традиція плести новорічні вінки їх згуртувала. Вони сподіваються. що будуть продовжувати її з року в рік.

Як раніше писав Styler, у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні з'явилися різдвяні деталі