Астролог дав несподіваний прогноз про долю окупованого Криму

Астролог дав несподіваний прогноз про долю окупованого Криму
Фото: Крим (pixabay.com/PRIKOLNIY)

Згідно з прогнозами астролога, Крим не буде ні російським, ні українським

Астролог Влад Росс озвучив свої прогнози з приводу того, яке майбутнє очікує окупований Росiєю Крим. Своєю думкою Росс поділився з виданням "Главред".

За його словами, розвал Росії не допоможе Україні повернути Крим. У коментарі джерела астролог зазначив, що розвал РФ почнеться в 2025 році і вже до 2040 року Росія розділиться на незалежні республіки, однак малоймовірно, що Крим буде частиною України.

"Оскільки зараз відбувається відродження Османської імперії, на Крим заявить свої права Туреччина. А вона – більш потужна войовнича держава. Тому, швидше за все, Крим перейде до Туреччини", - повідомив Влад Росс.

Експерт згадав, що в Туреччині знаходиться велика кримсько-татарська діаспора (майже п'ять мільйонів чоловік).

"Це більше, ніж скрізь по всьому світу. Ну, і Туреччина має історичне право на Крим, в усякому разі більше, ніж Росія та Україна. Адже в свій час Росія просто "віджати" Крим", - пояснив Росс.

Також Влад згадав про страшне прородцтво Василя Нємчина для Тавриди. В якому дослівно йдеться про те, що "Таврида сочитиметься кров'ю".

"Тому я всім людям, які живуть в Криму, і яким я бажаю щастя, кажу: "щасливий той, хто звідти забереться, понесе свої ноги, все продасть і виїде звідти", - підсумував астролог.

Варто відзначити, що раніше Росс розповів, що в результаті розвалу РФ частина її територій приєднається до України.

До речі, нещодавно інший астролог назвав найбільш вдалий день місяця.

Також були названі найбільш врекливi знаки Зодіаку.

Раніше астрологи спрогнозували вересень цього року, вони розповіли, на які знаки зодіаку чекає успіх.

Відео: РБК-Україна

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся