ru ua

"Інакше не назву": президент Білорусі обізвав російських журналістів ідіотами (відео)

"Інакше не назву": президент Білорусі обізвав російських журналістів ідіотами (відео) Фото: Олександр Лукашенко (kremlin.ru)

Лукашенко висловився про працівників ЗМІ з Росії

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко розкритикував російських журналістів за некоректне висвітлення білоруської політики, а також взаємовідносин між цими країнами, і обізвав їх ідіотами. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1".

"Я, може, більше собі дозволяю говорити про це відкрито. Це вже в силу мого характеру, тут немає нічого прихованого або якихось огидних думок, про які іноді пишуть, особливо в Російській Федерації, різного роду ідіоти. Я їх інакше не назву", — заявив білоруський президент (на відео з 15:12 хвилини).

"Ось я прочитав одну з фраз і собі позначив..."ідіоти Росії", - розповів він.

Так Лукашенко відреагував на звинувачення російських ЗМІ у використанні нових санкцій проти Росії, щоб чогось вимагати від неї.

"Коли Російська Федерація під санкціями, то Лукашенко знаходить цей момент, бере цей хороший момент, щоб щось вимагати від Росії", - переказав 63-річний президент Білорусі вміст публікації.

Він додав, що це "повний ідіотизм".

Відео: Інтерв'ю Лукашенко телеканалу "Білорусь 1" (YouTube/Інформаційне агентство БелТА)

Раніше повідомлялося, що Лукашенко прокоментував заяви про диктатури в Білорусі. Лідер Республіки назвав їх "сміхотворними". При цьому Лукашенко додав, що в його державі завжди був і буде порядок. Окрім того, він заявив, що в Білорусі головне - це народ.

Нагадаємо, Лукашенко звинуватив Росію в порушенні нафтогазових домовленостей. Він нагадав, що домовлявся з Путіним про ціну на газ в квітні 2017 року, коли Білорусі виставили ціну на газ "не як союзникам", а дорожче. За його словами, "так не можна чинити".

До речі, Лукашенко заявив, що Білорусь готова надавати допомогу Сирії в будівництві і відновленні країни.

Слово - не горобець, або смішні вислови українських політиків (відео: STYLER.rbc.ua)