ua en ru

"Цікава подія": миколаївських студентів обурив фільм про "рускую вєсну"

"Цікава подія": миколаївських студентів обурив фільм про "рускую вєсну" Фото: Миколаївські студенти бойкотували фільм "Ті, що прийшли до влади" (news.pn)

Студентів запросили на обговорення теми презумпції правоти поліцейського, а в результаті включили фільм про бойовиків Донбасу

У Миколаївському національному університеті студентам спробували показати фільм про події на Донбасі навесні 2014 року, в якому була висвітлена "точка зору" сепаратистів.

Як пише видання "Преступности.НЕТ", у фільмі "Ті, що прийшли до влади" демонструвалися фрагменти відео проросійських мітингів, а також похорон місцевих жителів, у вбивстві яких звинувачували "українських снайперів".

Наголошується, що фільм так обурив студентів, що вони вийшли з залу, ще й звернулися в СБУ. Про інцидент розповіла і активістка Олена Кабашна, яка була одним з ініціаторів показу цього скандального фільму.

"Сьогодні на показі фільму українських режисерів "Ті, що прийшли до влади" в "сухомлинке" сталася цікава подія. Фільм документальний, докладно висвітлює події весни-літа 2014 року - був запідозрений у сепаратизмі! Фільм детально висвітлював ситуацію на Донбасі. Студенти сприйняли фільм як пропаганду. І стали покидати зал. Залишилася 1/3 частина з усіх присутніх, які хотіли брати участь в дискусії з презумпції правоти поліції. Я ще раз переконалася, що все дуже неоднозначно, вже й хроніка сприймається як пропаганда і сепаратизм", - написала вона у своєму Facebook.

До речі, на показі були присутні депутати місцевої міської ради від партії "Опозиційний блок".

Раніше студенти виконали зворушливу песню-молитву в електричці.