ua en ru

Інцидент з матір'ю загиблого бійця АТО розлютив соцмережі

Інцидент з матір'ю загиблого бійця АТО розлютив соцмережі Фото: Руслан Конюша (facebook.com/victoria.ivlevayorke)

Конфлікт виник через бізнес старшого сина Надії Конюші

Головний бухгалтер автовокзалу в Каневі Черкаської області накинувся з образами та погрозами на матір загиблого бійця АТО, луганчанина Руслана Конюши.

Про інцидент, який стався на початку серпня, у своєму Facebook повідомила відомий російський журналіст, фотограф і волонтер Вікторія Івлєва.

За її словами, бухгалтер заявила жінці: "На таких, як ви, треба скинути бомбу".

Івлєва повідомила, що сам конфлікт виник із-за бізнесу старшого сина Надії Конюши. Той вирішив поставити на автовокзалі намет з продажу води. Директор підприємства і за сукупністю родич мера Канева запропонував йому платити за оренду в касу одну суму, а готівкою давати іншу. Крім того - купити у нього старе обладнання для намету. Однак хлопець категорично відмовився.

"Тоді Максиму відключили воду, а він так нічого і не зрозумівши, став привозити її з собою... І ось сьогодні виступила бухгалтер з групою підтримки, вигукнувши підлість матері загиблого солдата в обличчя", - написала Івлєва.

Вона додала, що ображена жінка викликала поліцію. Чим закінчилася ця історія, не уточнила.

alt

Скріншот з посади facebook.com/victoria.ivlevayorke

Інцидент викликав бурхливу реакцію в українському сегменті Facebook. За добу пост журналістки лайкнули більше 700 чоловік, близько 1000 його поширили.

Користувачі мережі зажадали звільнити бухгалтера, а також надати широкого розголосу подію.

alt

Скріншот з facebook.com/victoria.ivlevayorke

Запропонували і більш радикальне рішення. "Жителі Канева, чого сидимо? Чого мовчимо і терпимо? Мер - посада ж виборна. Чи ні?" - написала Ольга Гончарук.

alt

Скріншот з facebook.com/victoria.ivlevayorke

Нагадаємо, що 24-річний доброволець "Айдару" Руслан Конюша загинув 20 липня, підірвавшись на міні. Вікторія Івлєва написала емоційне звернення до матері Руслана, заявивши, що це вона вбила хлопця.