ua en ru

"Інвалід в квадраті": у Києві помітили чергового "героя паркування"

"Інвалід в квадраті": у Києві помітили чергового "героя паркування" Фото: Парковка для інвалідів (pixabay.com/ru/users/jbom411)

Користувачі мережі висловлюють своє обурення

У Києві помітили водія автомобіля, який припаркувався на місці для інвалідів. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua Facebook. Порушник виявлений на проспекті Бажана, біля супермаркету Novus.

"Київ. Герой парковки на проспекті М. Бажана. Магазин Novus. Черговий герой або інвалід паркування? Мабуть зміни в законі про паркування на місцях для людей з інвалідністю, водія Daewoo №AA3431MO абсолютно не цікавлять", - написали на сторінці.

"Інвалід в квадраті": у Києві помітили чергового "героя паркування""Інвалід в квадраті": у Києві помітили чергового "героя паркування"Скріншот (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Користувачі мережі обурені діями водія авто.

"Поки з таким фоткам не будуть штрафи приходити або автоматом списуватися - нічого не зміниться", - написав Сергій Семашко.

"Мажор одним словом! Штука штрафу і всі проблеми вирішені, 100% буде об'їжджати інвалідську паркування 10 дорогою. А це елементарна безкарність", - прокоментував Іван Petushinsky.

"Інвалід в квадраті", - написав Сергій Жевлак.

"Інвалід в квадраті": у Києві помітили чергового "героя паркування"Скріншот коментарів (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Нагадаємо, що раніше соцмережа обурило покарання для "героя паркування" в Києві. Чоловік вистрибнув на капот припаркованого на тротуарі автомобіля і зробив вм'ятину.

"Герой паркування. Стояв курив на балконі. Дивлюся - йде хлопець, застрибує на капот. Трохи пострибавши - пішов далі. У козла на капоті залишилася велика вм'ятина", - сказано в повідомленні.