ru ua

Історія про зґвалтування дівчини одеськими "копами" виявилася фейком

Історія про зґвалтування дівчини одеськими "копами" виявилася фейком Фото: Поліція продовжує досудове розслідування (viknaodessa.od.ua)

Правоохоронні органи опитали поліцейських і перевірили відео з камер спостереження, розташованих на території залізничного вокзалу

У поліції не знайшли доказів того, що "копи" зґвалтували в Одесі дівчину. Про це повідомила прес-служба Національної поліції в Одеській області.

"В ході опитування встановлено, що жінці нібито подзвонив її помічник і розповів історію, свідком якої він став. За його словами, він зустрів дівчину, яка повідомила, що напередодні, близько 17 години вечора, на залізничному вокзалі р. Одеси її зґвалтували двоє працівника поліції в чорній формі. Правозахисниця пояснила, що нікому не давала жодних коментарів з цього приводу, а тільки виклала почуту історію на своїй сторінці в мережі Facebook", – пояснили в поліції.

Наголошується, що в поліцію не надходило заяви про згвалтування.

"Ні потерпіла, ні хто-небудь інший за фактом зґвалтування ні в один відділ поліції не зверталися", – сказано в повідомленні.

Правоохоронці також перевірили відео з камер спостереження, розташованих на території залізничного вокзалу.

"На відео немає жодного підтвердження тих фактів, про які йде мова в публікації. Також було встановлено, що номер телефону, який нібито належить потерпілій, насправді вже близько десяти років належить одеситу, який не знайомий з жінками з таким, як у неї, ім'ям", – додали в поліції.

За даним фактом розпочато виробництво по 3 ч. ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України.

Нещодавно мережа розбурхав новий соціальний ролик про згвалтування.