ua en ru

В Італії заявили, що мобільний телефон може викликати появу пухлин

В Італії заявили, що мобільний телефон може викликати появу пухлин Фото: Мобільний телефон (pixabay.com/ru/users/JESHOOTS)

Використання мобільного телефону на роботі призвело чоловіка до інвалідності

Трибунал міста Іврея зобов'язав виплачувати пенсію по інвалідності працівникові телекомунікаційної компанії, у якого виявили пухлину мозку. На щастя, вона виявилася доброякісною.

Протягом 15 років кожен день Роберто Ромео по кілька годин розмовляв по мобільному. Операція пройшла успішно, але він все ж таки частково втратив слух, і тепер потрібна дорога реабілітація. Суд визнав це захворювання професійним. Іншими словами, визнав, що тривале використання мобільного телефону може підірвати здоров'я.

Сам Ромео каже, що не хоче обмовляти сучасну техніку, однак вважає, що люди повинні знати, як правильно її використовувати.

На його думку, говорити по телефону не слід більше однієї години на добу. Також краще користуватися системою гучного зв'язку, якщо це можливо.

Варто відзначити, що вплив випромінювання мобільних телефонів вивчається давно, проте поки що вчені не прийшли до єдиної думки, чи шкодять вони здоров'ю.

До речі, Папа Франциск порівняв Біблію з мобільним телефоном.