ua en ru

В Івано-Франківську батько близько року ґвалтував неповнолітню доньку

В Івано-Франківську батько близько року ґвалтував неповнолітню доньку Фото pixabay.com

З потерпілою зараз спілкуються психологи

В Івано-Франківську рідний батько близько року ґвалтував неповнолітню доньку. Про це повідомила прес-служба поліції регіону на своєму офіційному сайті.

Брифінг із журналістами краю провів начальник ГУНП в області полковник поліції Віктор Шкутов, наголосивши на делікатності теми сексуальних злочинів щодо неповнолітніх, тим більше у сім’ї.

Він повідомив, що до поліції звернулася мати неповнолітньої, мешканка обласного центру два тижні тому, з приводу того, що її чоловік,біологічний батько їхньої чотирнадцятирічної дочки, вступає в статевізносини з нею. Відповідно правоохоронцями було зареєстрованокримінальне провадження за ч.2 ст.156 (Розбещення неповнолітньої) Кримінального кодексу України.

Зі слів потерпілої, ці стосунки тривають близько року.

"В ході розпочатого кримінального провадження нами було проведено відповідні негласні слідчі дії і цей факт нами був установлений та задокументований. Про сім'ю хочу сказати, що це благополучна сім’я, у шлюбі проживають 15 років, батьки працюючі з відповідним достатком на будь яких профілактичних обліках у правоохоронних органах не перебувалидо будь якої відповідальності не притягувалися. Ззовні це була звичайнанормальна сім’я, у якій двоє дітей - малолітній хлопець і неповнолітня дівчина. Тілесних ушкоджень батько дитині не завдавав, але просто морально і психологічно тиснув на неї, це запідозрила мама, враховуючиповедінку дівчини і звернулася до нас, а ми належним чином задокументували цей злочин", - повідомив начальник поліції.

З потерпілою зараз спілкуються психологи.

У кримінальному провадженні призначено ряд експертиз. Вина підозрюваного підтверджується протоколом огляду місця події, показами потерпілої та показами свідка.

Підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 КПК України та перебуває у слідчому ізоляторі. Йому уже повідомили про підозру та вирішуєься питанняпро обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відео: Розбещення неповнолітньої (youtube.com/ПоліціяПрикарпаття)

Нагадаємо, що в Києві будуть судити злочинця, який зґвалтував шестирічну дитину.