ua en ru

Підлітки, які побили школярку, записали відеозвернення

Підлітки, які побили школярку, записали відеозвернення Фото: У Чернігові сталася жорстока бійка школярів

Дівчата влаштували масове побоїще, яке зняли на камеру

Учасниці бійки записали видеообрашение, в якому просять перестати їм загрожувати, інакше здійснять розправу над кривдником. Відповідні ролики з'явилися в YouTube.

"Ми, звичайно, по6нимаем, що вчинили неправильно, то що дівчатка були всі разом, то що ми їх не розняли. Але писати таке гониво, погрожувати так, і писати такі загрози – це вже якийсь перебір", - сказала одна з дівчаток на записі.

"Розумієте, мене там не було, але всі кажуть, що це я била. Що я така хренове, що я у всьому винна, що мене посадять. Боже, давайте ви не будете судити, будь ласка, мене, тому що ви нічого не знаєте", - додала друга.

Як стало відомо раніше, дівчата жорстоко побили школярку, напавши на неї всі разом. Постраждалу били руками і ногами в обличчя, живіт, по ногах. Одна з призвідниць бійки тягала школярку за волосся й била головою об стіну. При цьому за подією спостерігали інші підлітки, але ніхто з них не втрутився в бійку, а тільки знімав її на відео.

Виявилося, що одна з учасниць побоїща навчається на педагога молодших класів, а інша дівчинка займається спортом і захоплюється єдиноборствами.

Раніше стали відомі подробиці про підлітків, які побили у Чернігові школярку.