ru ua

"Знущалися по повній": жінку-трансгендера жорстоко побили в центрі Києва

"Знущалися по повній": жінку-трансгендера жорстоко побили в центрі Києва Фото: Анастасія Домани побита в клубі LIFT (Колаж РБК-Україна)

Анастасія розповіла, як у поліції відреагували на побої охоронців нічного клубу

В одному з нічних клубів у центрі Києва стався скандальний інцидент: охорона побила і пограбувала жінку-трансгенгендера. Про це сама Анастасія-Єва Крістель Домані повідомила в Facebook.

"Охорона клубу LIFT мене побила і пограбувала цієї ночі! Всі разом знущалися по повній", - повідомила вона.

В коментарях Домані розповіла, як все відбувалося.

"Знущалися по повній": жінку-трансгендера жорстоко побили в центрі Києва

Скріншот поста облікового запису facebook.com/anastasiaevakristeldomani

"Охоронці клубу на очах у всіх тягли мене, били по тілу, частково свідком була Софія Лапіна, яка поїхала зі мною до відділення. Там вже було подібне неодноразово. Хотіла б подивитися в обличчя господареві клубу, за що його співробітники так ненавидять людей, готові по-звірячому бити, не соромлячись свідків. Впевнені у безкарності", - говорить Анастасія.

Жінка-трансгендер звернулася в поліцію із заявою і каже, що правоохоронці виявили "крайню трансфобию".

"Навколо цього всього було жахливо бачити ставлення поліції, яка всіляко прикривала охорону клубу. Поліції доводилося вмовляти захищати мої права, Голосіївське відзначилося поліція залишилася тією ж - тепер я це зрозуміла, у них там спарка повна і налагоджений механізм крадіжок і заметанія слідів", - зізналася вона.

"Знущалися по повній": жінку-трансгендера жорстоко побили в центрі Києва"Знущалися по повній": жінку-трансгендера жорстоко побили в центрі Києва

Скріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/anastasiaevakristeldomani

"Я приїхала з Голосіївського РУ ГУ МВС в середині ночі, зараз буду продовжувати відпочивати, дуже боляче, били ногами. Я шалено хочу спати, і у мене все болить", - говорить Анастасія.

Свідок інциденту Софія Лапіна в коментарях розповіла, як Домани ображала охорона.

"Ти нуль, тебе не існує", "Як вас тільки земля таких носить", "Це не вона, це він, мужик на підборах" – говорила охорона клубу. У цей момент охорона вирвала у мене телефон, коли я спробувала це зняти. Спочатку в клубі, потім на виході. Адміністратор клубу мені прямо сказала, що це їх корпоративна політика клубу та чинне законодавство України їх не стосується", - пише Лапіна.

"Знущалися по повній": жінку-трансгендера жорстоко побили в центрі Києва

Скріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/anastasiaevakristeldomani

Нагадаємо, що Анастасія-Єва Крістель Доманв – 38-річна жінка-трансгендер з Києва, яка відкрито розповіла в ЗМІ про своє "перетворення" Олександра Анастасію.

Зазначимо, що LIFT відкрився в Києві в 2014 році і відомий як гей-клуб.

До речі, у мережі розповіли, ким працює пишнотіла активістка з Femen.