ua en ru

"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)

"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео) Фото: Електричка (facebook.com/anzhela.potapenko93)

Пасажири не могли протиснутися у вагони

У Деснянському районі Києва на масиві Троєщина пасажири не могли доїхати до роботи на міській електричці. Вагони були "набиті битком". Про інцидент розповіли на сторінці "Троєщина ВК" в соцмережі Facebook.

За даними очевидців, інцидент стався в середу вранці, 21 лютого.

Пасажири були обурені через те, що до станції приїхав скорочений склад. А в зв'язку з розривом у розкладі між поїздами, який становить більше 30 хвилин, кількість людей була неймовірною.

"Ранок, виїзд з Троєщини, пустили в годину пік коротку електричку, у людей шок і обурення", - розповіли в мережі.

Ранок, виїзд з Троєщини, пустили в годину пік коротку електричку, у людей шок і обурення. Зазвичай 6 вагонів усіх забирає, а приїхала електричка з 4 вагонами особливо в цей час 8.11, коли людей дуже багато на пероні, наступна в 08.40, просто знущаються над людьми. І всі платять, Квитки купують, а поваги до людей немає, як тоді до них ... відноситься ?

Опубліковано Троєщина ВК 21 лютого 2018 р.

Відео: Електричка і пасажири (facebook.com/groups/troyeshchyna)

"Зазвичай шість вагонів усіх забирають, а приїхала електричка з чотирма вагонами, особливо в цей час 8:11, коли людей дуже багато на пероні, наступна о 08:40, просто знущаються над людьми", - розповіли в співтоваристві.

"І всі платять, квитки купують, а поваги до людей немає, як тоді до них ... відноситися?" – додали автори публікації.

У коментарях також опублікували фото інциденту.

"Ще можна поїхати ззаду. Напевно, це, навіть, зручніше, ніж всередині", - написала Анжела Потапенко.

"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)

Фото: Пасажири на електричці (facebook.com/anzhela.potapenko93)

"Вже на даху треба їздити,як в Індії", - зазначили в мережі.

"З таким сервісом, проїзд на роботу має бути безкоштовним", - додали в коментарях.

Обурені користувачі мережі зазначили, що вже написали скарги на гарячу телефонну лінію 1551 і отримали офіційні вибачення за тимчасові незручності.

"Інформуємо вас, що на сьогоднішній день з технічних причин один із електропоїздів тимчасово курсує в 4-х вагонному складі", - передала відповідь чиновників киянка Жанна Придня.

"Приносимо Вам свої щирі вибачення за заподіяні незручності та сподіваємося на Ваше розуміння", - зазначили у відомстві.

"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)

Скріншот поста (facebook.com/groups/troyeshchyna)

"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)"Знущаються над людьми": у Києві стався обурливий інцидент з міською електричкою (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/troyeshchyna)

До речі, у Львові контролери будуть ловити "зайців" за допомогою відеокамер.