ua en ru

Зґвалтована українська спортсменка розкритикувала роботу росзМІ

Зґвалтована українська спортсменка розкритикувала роботу росзМІ Колаж РБК-Україна

Жінці не сподобалося передача скандального Андрія Малахова, в якій гворили про її зґвалтування

Дворазова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики українка Тетяна Гуцу, яка звинуватила в згвалтуванні спортсмена Віталія Щербо, розкритикувала програму Андрія Малахова. Про це передає "Обозреватель".

"Як він у своїй передачі "Прямий ефір" може обговорювати мою історію, якщо в студії не було жодної людини, який представляв би мене? Більше того, він просив мого колишнього чоловіка висловити свою думку про моє фізіологічному характер, знаючи, що він ментально неврівноважений, і зараз проходить лікування. Як цікаво! Шоу була приречене з самого початку", – написала Гуцу на своїй сторінці в Facebook.

Зґвалтована українська спортсменка розкритикувала роботу росзМІЗґвалтована українська спортсменка розкритикувала роботу росзМІ

Скріншот поста (facebook.com/tatiana.gutsu)

Нагадаємо, що Тетяна Гуцу виграла абсолютну першість Ігор в об'єднаної команди СНД на Олімпіаді в Барселоні 1992 року. Також в 1992 році, на чемпіонаті Європи в Нанті, у складі збірної України Гуцу завоювала найбільшу кількість медалей серед усіх учасників - 5, серед них - 3 золоті. Після закінчення спортивної кар'єри в 1993 році виїхала до США, де працює тренером.

Нещодавно вона заявила про зґвалтування в збірній СРСР. У сексуальній нарузі Гуцу звинуватила шестиразового переможця ігор-1992, радянського і білоруського гімнаста Віталія Щербо.