Відома мережа супермаркетів прокоментувала інцидент з тухлою рибою в Одесі

Відома мережа супермаркетів прокоментувала інцидент з тухлою рибою в Одесі
Фото: Риба (pixabay.com/ru/users/JohnAdamsj)

Власники дали роз'яснення

Велика мережа супермаркетів Fozzy Group прокоментувала інцидент стався в одеському "Сільпо". Місцевий мешканець придбав у магазині рибу, в якій виявилися гельмінти.

Як пояснили в Fozzy Group, риба, яка реалізується в мережі, ділиться на дві групи: дика риба, що виловлюється у відкритих водоймах - океанах, морях, річках, озерах та продукція аквакультури, що вирощується у спеціальних акваторіях - в "Сільпо" дана продукція позначається спеціальними цінниками.

В залежності від типу вирощування риба може містити гельмінти чи ні. Ця риба є дикою і може містити сторонні включення. Це обумовлено тим, що у випадку з дикої рибою неможливо проконтролювати її зараженість гельмінтами та забезпечити їх відсутність.

При затриманні дикої риби переробники заморожують до температури -20 градусів не менше ніж на добу. Таким чином, всі типи гельмінтів гинуть і не представляють загрози для життя людини.

Партія проходить кілька перевірок: з боку постачальника на відповідність нормам ЄС - за яким кількість неживих гельмінтів не регламентується, і з боку ветеринарної служби України. На всю імпортовану рибу, яку ми реалізуємо, в наявності є експертні висновки, якими підтверджується відповідність продукції діючим в Україні вимогам.

Нагадаємо, в Одесі у відомому супермаркеті продавали тухлу рибу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся