Річниця розстрілу Майдану: Відома снайперша Аміна Окуєва закликала українців об'єднатися

Річниця розстрілу Майдану: Відома снайперша Аміна Окуєва закликала українців об'єднатися
Фото: Аміна Окуєва

На думку Окуєвої, українцям в жодному разі не можна ставати ворогами

Снайперша і боєць АТО, яка приїхала добровольцем з Чечні, Аміна Окуєва закликала всіх українців об'єднатися і триматися разом. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

"Я не знаю кров якого саме з героїв на цьому щиті. Цей щит принесли до нас в медичний намет... Я не знаю більшості з них. Але я знаю що ми їм винні: не втратити те, за що вони поклали свої життя. Для цього ми повинні бути всі разом - єдиним кулаком, як були на Майдані, незважаючи на політичні розбіжності і переваги тих або інших методів боротьби і державного устрою. Можна, а іноді і потрібно, сперечатися, критикувати один одного і висловлювати свої думки. Але ні в якому разі не ставати ворогами. Щоб у потрібний момент піти разом на ворога, а не чекати "пострілу в свою сторону свого окопу"...Треба залишити все другорядне і об'єднатися всім тим, хто бажає добра Україні. Навіть незгоду з ким-то з однодумців не має робити нас ворогами один одному", - написала вона.

 
 

Нагадаємо, представники чеченської діаспори зажадали зупинити агресію Кремля.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся