ru ua

Відома волонтер висміяла українських співаків, які заробляють в РФ

Відома волонтер висміяла українських співаків, які заробляють в РФ Фото: Іван Дорн (instagram.com/dorn_ivan)

Наталія Юсупова відправила Лободу та Дорна на сільську дискотеку

Відома волонтер Наталія Юсупова, яка допомагає пораненим бійцям АТО, висловилася про українських співаків, які дають концерти в Росії та навіть демонструють свою підтримку країни-агресора, стверджуючи, що війна на Донбасі - це війна політиків. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Волонтер запитала артистів, кому вони взагалі потрібні, коли народ "вже нудить" від їхніх "тупих" пісень.

Таким чином вона прокоментувала новини про зірвані концерти (виступ Лободи в Одесі, а також скасування концерту в тому ж місті Іваном Дорном).

"Я дивлюся, що співаючі артисти, які поки ще громадяни України, шляхом власних провокацій заробляють собі бали для поїздок в Росію. Ну прям всі їх кривдять тут, ненавидять, ну країна тільки і думає як зірвати їх виступи і влаштувати бійню. Вистачить вже грати у свої брудні ігри, ваш прохідний квиток для аншлагів в Росії, це нібито зірвані концерти в Україні. Ну все як під копірку. Спочатку одна, потім інша, тепер вже і на Дорна готується замах. Хунта і бандерівці влаштували бійню, ледве вдалося піти морем! Навіть мої капці сміються", - написала вона.

"Та кому ви потрібні? Люди давно сформували своє ставлення до вас, зрозуміло, що вам плювати на думку співвітчизників, ну і народ вже нудить від ваших тупих пісеньок. У нас є чудові українські виконавці, не рівня вашим совковим "масковскім" колегам, ну а після виступу ONUKA весь світ дізнався, що в Україні є сучасна прогресивна музика. Так що "давайтєдосвіданія", сільська дискотека чекає вас, сцени птахофабрик відкривають сезон", - додала Юсупова.

Відома волонтер висміяла українських співаків, які заробляють в РФ

Скріншот поста акаунта facebook.com/nataliya.vetvitskaya

Раніше Іван Дорн назвав причину скасування концерту в Одесі.