ua en ru

Відома журналістка назвала причину популярності "суїцидальних ігор" в Україні

Відома журналістка назвала причину популярності "суїцидальних ігор" в Україні Фото: Діти уразливі

Тетяна Даниленко висловилася на тему "підліткових суїцидів"

Нинішні підлітки не мають нормального дитинства, тому легко піддаються впливу "суїцидальних ігор". Про це заявила журналістка Тетяна Даниленко на своїй Facebook-сторінці.

За її словами, в європейських країнах на вулицях можна помітити велику кількість дітей та собак. Люди спокійно пересуваються вулицями, а тварини можуть відвідати те чи інше громадське місце. А в Україні все далеко не так.

"Це не про гроші і навіть не про правоохоронну систему, а про людей. Про рівень агресії у суспільстві. Думаю, діти, які виховуються, вільно граючись на вулиці, менш вразливі до загроз на кшталт "синіх китів", ніж їхні українські, російські білоруські однолітки, виховані айпедом. Не знаю, як в регіонах, але в Києві нечасто зустрінеш 5-6-7-річну дитину одну на вулиці, хоча в нашому дитинстві і в дитинстві наших батьків у такому віці дітей просто випускали у двір самих гратися. Вони самі ходили в школу. Нинішнє життя дітей - це ненормально навіть у порівнянні з нашим дитинством, не кажучи вже про цивілізовані країни", - зазначила Тетяна.

Вона радить батькам звертати увагу на те, як діти проводять свій вільний час, і брати участь в їх дозвіллі.

Раніше журналіст пояснив, чому тема "підліткових суїцидів" - міф.