Відомого російського актора та народного артиста СРСР екстрено госпіталізували

STYLERLIFE        26.06.2017 - 15:48
Кадр з фільму "Іван Васильович змінює професію" (YouTube/Кіноконцерн "Мосфільм")
Кадр з фільму "Іван Васильович змінює професію" (YouTube/Кіноконцерн "Мосфільм")

95-річний Володимир Етуш впав в стоматологічній клініці

Відомий радянський і російський актор театру та кіно 95-річний Володимир Етуш був госпіталізований в одну з підмосковних клінік з серйозною травмою. Наразі з актором все в порядку, повідомляє Mash.

Відзначається, що Етуш оступився та впав в одній зі стоматологічних клінік Москви. Попередньо лікарі підозрюють перелом шийного відділу хребта. Машина швидкої допомоги забрала актора в лікарню.

Фото: Володимир Етуш (Кадр з відео YouTube/Сиди і дивися)

Також на сайті російського видання Life з'явилася інформація про те, що артист потрапив у лікарню з серцевим нападом. За їх даними, це сталося ще напередодні ввечері, та медикам вдалося стабілізувати стан актора в одній з підмосковних клінік. Після цього, як повідомляє видання, Володимир Етуш відмовився залишатися в лікарні та поїхав на дачу.

Дружина актора Олена Етуш запевнила, що з актором все в порядку.

"З ним все добре, він на дачі, завтра ми повертаємося до Москви, а післязавтра у нас спектакль", - повідомила дружина артиста.

Серед безлічі фільмів, у яких зіграв Етуш, числяться "12 стільців", "Іван Васильович змінює професію", "Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика" та інші.

Раніше повідомлялося про те, що помер відомий актор Олексій Баталов.

On Top