Відомий блогер розповіла, як можна було не допустити на Донбас "русский мир"

Відомий блогер розповіла, як можна було не допустити на Донбас "русский мир"
Фото: Проросійські бойовики (facebook.com abazia)

"У Росії бандитськими угрупованнями стали самі правоохоронні органи"

Письменниця і блогер з Луганської області Олена Степова розповіла, що потрібно було зробити в 2014 році людям на Донбасі, щоб не допустити "русский мир" на цих землях. На її думку, вони повинні були влаштувати "общедонбасский Майдан". Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Росія на нас напала, що ми могли зробити?" Могли! Нас там було понад 5 млн громадян. Якщо б 50% вийшли і зробили Майдан - не ситуативні мітинги, коли помітингували і розійшлися, а реально общедонбасский Майдан, "українську весну" в противагу "російської весни" - з ночівлями на кордоні, з живим ланцюгом, з усім, що показало б Росії "російська, гоу хоум", росіяни б не полізли", - висловилася Степова.

Письменниця вважає, що Росія - це організоване злочинне угрупування.

"Ми звикли сприймати Росію як державу, де є президент, владна вертикаль, якусь подобу законів...насправді ж Росія – це організоване злочинне угрупування, де силові структури давно перетворилися в державу в державі. І якщо у нас в Україні під абревіатурою ОЗУ ми розуміємо бандитські угруповання, то в Росії бандитськими угрупованнями стали самі правоохоронні органи. У них там дуже висока соціальний захист. У них дуже висока індульгенція на те, що вони роблять. Тортури, побиття – все це там безкарно. І коли у нас почалася "російська весна" в Луганській області, місцеві правоохоронці обговорювали саме це, що в Росії силовики мають індульгенцію, що вони там – і сила, і владу", - сказала Олена.

Як раніше повідомлялося, російський блогер прокоментував недопуск РФ на Олімпіаду 2018.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся