ua en ru

Відомий карикатурист їдко висміяв переворот в Луганську

Відомий карикатурист їдко висміяв переворот в Луганську Фото: Бойовик (twitter.com/DubovoySlavyans)

Малюнок з'явився на сторінці автора в соцмережі

Відомий російський карикатурист Сергій Йолкін висміяв переворот в окупованому Луганську. Відповідний малюнок він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

На карикатурі зображені абревіатури терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР". При цьому буква "Д" з слова "ДНР" нападає на букву "Л" з слова "ЛНР".

Відомий карикатурист їдко висміяв переворот в Луганську

Скріншот поста (facebook.com/sergey.elkin1)

У коментарях користувачі оцінили гумор карикатуриста.

"Л" впала, "Д" пропала, хто залишився на трубі?"- пишуть в мережі.

"Нехай лють благородна скипає як хвиля", - додали користувачі.

Відомий карикатурист їдко висміяв переворот в Луганську

Нагадаємо, що спроба зробити переворот в Луганську сталася 21 листопада. Причиною став конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем теслярських і "міністром внутрішніх справ" самопроголошеної республіки Ігорем корнет.

Близько полудня 21 листопада центр Луганська оточили невідомі в камуфляжі. Вони заявили, що діють за наказом "міністра внутрішніх справ" ЛНР "Ігоря Корнета. Весь день центральні вулиці були заблоковані, а до будівлі "міністерства" підігнали бронетраспортери.

До вечора стало відомо, що на територію "Луганської народної республіки" увійшло кілька десятків одиниць військової техніки. Жителі Луганська зі своїх вікон спостерігали колону транспорту, що рухалася по вулицях одного з мікрорайонів.

Незважаючи на заяви в сепаратистських паблік про те, що військова техніка до Луганська прибула з "ДНР", террористи заперечують участь в конфлікті.

До речі, Плотницкий заявив, що "силові структури" ЛНР вирішать конфлікт з корнетом.