"Чумна територія":

Відомий публіцист розповів, як Україні повернути Донбас

STYLERLIFE        21.06.2017 - 08:30
Фото: Олександр Невзоров (instagram.com/nevzorovofficial)
Фото: Олександр Невзоров (instagram.com/nevzorovofficial)

На думку Невзорова, незабаром про Донбасі забуде і РФ

Відомий російський публіцист Олександр Невзоров вважає, що для того, щоб повернути Україні окупований Донбас їй необхідно на якийсь час про нього забути.

Про це Невзоров розповів на відео, яке записав і опублікував у блозі Instagram.

"Як повернути Донбас Україні? Та зовсім елементарно. Для цього про нього Україні слід на якийсь час просто наглухо забути. Забути про нього як про прокажену чумну територію, припинити атаки, припинити всякий інтерес преси і як тільки інтерес України до Донбасу зникне, негайно зникне інтерес і в Росії теж. Справа в тому, що всі соціальні механізми там давно мертві, влада тримається лише тим, що вона одержувач і розподільник посилок з Москви. Як тільки посилочки закінчаться, тоді впадемо всі і Донбас можна буде брати голими руками", - сказав Невзоров.

До речі, Олександр Невзоров запропонував удосконалити текст присяги росіянина.

 

Мистецтво повертати. Донбас. @lydianevzorova #патріотизм #батьківщина #донбас #донбас #искусствовозвращать #невзоров #україна #крим #окупація #війна #донецьк #луганськ #росія #російські війська #днр #лнр #лугандон #невзоровскиесреды #україна #украинасегодня #український #невзоровтв #особоемнение #бандити #кримінальники #терористи #тероризм #донецкаянароднаяреспублика #славаукраине #героямслава

Публікація від Олександр Невзоров (@nevzorovofficial)

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top