"Фашисти не заспокояться":

Відомий російський актор підтримав бойовиків "ЛДНР"

STYLERLIFE        06.03.2017 - 08:34
Фото: Олександр Панкратов-Чорний
Фото: Олександр Панкратов-Чорний

Олександр Панкратов-Чорний поділився своїм баченням того, що відбувається в Україні

Відомий радянський і російський актор Олександр Панкратов-Чорний приїхав з концертом на окупований Донбас, де повторив всі пропагандистські штампи про "бандерівців", "фашистів" і "рабів".

"Люди гинуть, борючись за свою честь. Навіть діти брали участь у бойових діях. Жінка в Донецьку стала командиром батальйону... У мене в Києві друзі-артисти вночі приходять, бояться, а раптом побачать. Залякані люди! У мене пилку в аеропорту для нігтів відібрали! "Вам дозволено, москалям, а нам - ні!". Образливо, хамлять! Бандерівці і 20 років пропаганди будуть тривати довго, вони не заспокояться! Вони виходять з смолоскипами, вони не хочуть працювати, хочуть мати рабів, за рахунок яких жити", - заявив він в інтерв'ю одному з сепаратистських видань.

Вистава "Провінційні анекдоти", в якій брали участь Панкратов-Чорний і інші російські артисти, що підтримують бойовиків, пройшов у Центрі слов'янської культури окупованого Донецька.

"Те, що нам показували по телебаченню - це тільки шматочки подій, що відбуваються. Але коли я побачив своїми очима всю трагічність ситуації на Донбасі, то це справило на мене колосальне враження", - сказав актор.

Разом з тим, росіянин заявив, що "київські фашисти не заспокояться, поки їх не знищать".

Раніше Андрій Макаревич прокоментував акцію пропагандистів Путіна "Хватитубивать".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top