ru ua

Відомий російський критик в захваті від організації Євробачення в Україні 2017

Відомий російський критик в захваті від організації Євробачення в Україні 2017 Фото: Артур Гаспарян (facebook.com/artur.gasparyan.942)

Популярний публіцист Артур Гаспарян поділився компліментарним думкою про проведення вокального конкурсу в Україні

Популярний музичний критик і світський оглядач Артур Гаспарян вирішив особисто поспостерігати за тим, як проходить вокальний конкурс в Україні. Онлайн трансляція фіналу Євробачення 2017 відбудеться сьогодні, 13 травня.

І, варто відзначити, враження від проведення першого і другого півфіналів Євробачення у 2017 публіциста виключно позитивні. Про це стало відомо в ефірі телеканалу NewsOne.

"Я читав багато "страшилок" і якісь тут корупційні скандали. Я не розумів,що я побачу. Мені розповідали, що тут кошмар. Ніхто нічого не встиг", — повідав Гаспарян в студії.

Особливо російського гостя, за його словами, вразив парвильно створений прес-центр Євробачення 2017, а також масштабна арена, яку спеціально для конкурсу збудували в столичному МВЦ.

"Я побачив чудову арену, чудову територію, абсолютно чудовий зал з чудово зробленої сценою. Дуже комфортна логістика. Дуже грамотно зроблено прес-центр. Результат поки гідний", — розповів Артур Гаспарян.

Також зараз обговорюють новину про те, що Руслана пообіцяла створити "грозу" у фіналі Євробачення 2017 і перевершити "Дикі танці".