ua en ru

Відомий журналіст назвав "саму головну мотивацію" українських військових

Відомий журналіст назвав "саму головну мотивацію" українських військових Фото: Аркадій Бабченко (Facebook/Телеканал Прямий)

За словами журналіста, в РФ дружини відмовляються від чоловіків за гроші

Відомий військовий журналіст Аркадій Бабченко розповів, що є головною мотивацією для українських бійців. На його думку, це захист батьківщини. Про це Бабченко повідомив в ефірі програми на телеканалі "112".

Він також підкреслив, що не може зрозуміти, що рухає російськими солдатами, за що вони воюють.

"Я стикався з українською армією три роки тому, і зараз це зовсім інша армія, безумовно. Українська армія зробила гігантський крок у розвитку. З мотивацією все зрозуміло: українці захищають свою Батьківщину. Це – найголовніша мотивація. Що стосується російської мотивації, то я не можу її зрозуміти, навіть незважаючи на те, що прожив у цій країні 40 років. Я ніколи не думав, що може дійти до того, що дружини десантників будуть відмовлятися від своїх чоловіків за гроші і будуть готові їх ховати безіменними, під номерками", – заявив Бабченко.

За інформацією журналіста, в Росії дружинам військових платять гроші за те, щоб ті відмовлялися від своїх чоловіків. Ці суми варіюються від трьох до пяти мільйонів рублів.

Нагадаємо, що Аркадій Бабченко - російський журналіст, прозаїк. У грудні 2016 року скандал викликало висловлювання Бабченко про катастрофу Ту-154 над Чорним морем. Журналіст висловив думку, що артисти, які летіли у Сирію ансамблю імені Александрова не гідні жалю. Після цього його піддали критиці депутат Віталій Мілонов і сенатор Франц Клінцевич, вони закликали порушити проти нього кримінальну справу і навіть позбавити громадянства. 21 лютого 2017 року Бабченко повідомив про те, що у зв'язку з неодноразовими погрозами на його адресу і на адресу його родини вирішив тимчасово покинути Росію і знаходиться в Празі.

До речі, Бабченко розповів, чому російські журналісти гірше фашистів.