ua en ru

Відомий журналіст розповів, до чого мер-регіонал довів місто на Донбасі

Відомий журналіст розповів, до чого мер-регіонал довів місто на Донбасі Фото: Трамвайні рейки (pixabay.com/MaxxGirr)

"Місто у нього звичайно виглядає як звалище будівельного сміття, але зате у самого Давидова - все добре", - стверджує Казанський

Український журналіст і блогер Денис Казанський розповів про те, як у Костянтинівці Донецької області вирізали трамвайні рейки, щоб покрити борги комунального підприємства. Місто знаходиться в занепаді, хоча їм керує один з учасників списку "Форбс". Про це він пише у своєму блозі в LiveJournal.

"Рейки були продані за 1,13 млн грн, щоб покрити борги ТТУ перед пенсійним фондом. Так було поставлено крапку в долі місцевого трамвая. Ще одне місто України попрощався з цим дешевим і екологічно чистим видом транспорту", - пише блогер.

Відео: У Костянтинівці вирізають рейки (YouTube/Телеканал До Тебе)

Казанський каже, що містом керує успішний і багатий регіонал Сергій Давидов, який кілька років тому потрапляв у списки "Форбс", а саме місто виглядає як звалище сміття.

"Що ж, можна привітати з черговим досягненням "міцних господарників" і "патріотів Донбасу". Дійсно, навіщо щось міняти і ремонтувати, якщо можна продати і здати на метал? Нагадаю, що в Костянтинівці влада не змінювалася вже 7 років, з 2010 року. 35 з 40 місць у міськраді займають регіонали", - каже журналіст.

"Але є і хороші новини. Мер Костянтинівці зовсім не так бездарний, як ви могли подумати. У декларації Сергія Давидова якесь неймовірне кількість земельних ділянок та квартир. Я навіть збився з рахунку. Документ знаходиться у вільному доступі, так що порахуйте самі, якщо не лінь", - пропонує Казанський.

Блогер пише, що Костянтинівка – одно з найбільш запущених і депресивних українських міст.

"Розруха там буквально всюди, і це не наслідки війни. Так було і до 2014 року. Хіба що трамвай тоді ще ходив. Тепер замість трамваїв будуть тісні, брудні "Газельки". І це дуже погано. Трамвай — це ознака цивілізованого європейського міста. Маршрутки — прикмета відсталого глушини, начебто Чада або Бангладеш", - стверджує він.

До речі, у Києві розшукують сім'ю Андрія з повною втратою пам'яті.