"Захід ще не зважився": Відомий журналіст розповів, де знаходиться смерть "російського Кощія"

Відомий журналіст розповів, де знаходиться смерть "російського Кощія"
Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

Муждабаєв вважає, що у Заходу поки немає політичної волі, щоб протистояти Путіну

Президент РФ Володимир Путін перебуває у стані абсолютної операційної недовіри. Про це сказав відомий журналіст та блогер Айдер Муждабаєв "Апострофу".

За його словами, проти РФ ще ніхто не вводив справжні санкції, так як у західних країн немає політичної волі, щоб у протистоянні з російським президентом йти до кінця.

"Путін перебуває у стані абсолютного операційного недовіри - всі розуміють, що з ним не можна серйозно про щось домовитися, але при цьому чинити серйозний тиск, щоб звалити його владу, Захід ще не наважився", - зазначив він.

Муждабаєв висловив думку, що "яйце російського Кощія" (за казкою, в яйці була смерть персонажа - Прим. ред.) знаходиться в Західній Європі.

"Яйце російського Кощія знаходиться в Західній Європі, яка є спонсором російського режиму. Російська сировина, яку купує Західна Європа, годує Путіна з його каральною системою і армією. Звичайно ж, всі ракети, якими б'ють по Сирії, і ті снаряди і кулі, які летять у бік України, екіпіровка "зелених чоловічків" - це все куплено на гроші платників податків Західної Європи, якими вона розплачується за газ. Як тільки цього не буде - ми будемо мати справу із зовсім іншою Росією, у якої значно зменшиться бажання диктувати свої умови, тим більш Україні", - резюмував журналіст.

Раніше Муждабаєв розповів про рабську натуру росіян.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся