ua en ru

Відомий журналіст розповів, чому потрібно заборонити російську мову в Україні

Відомий журналіст розповів, чому потрібно заборонити російську мову в Україні Російська мова, на думку журналіста, потрібно заборонити в Україні (Колаж РБК-Україна)

Сергій Іванов розповів, що потрібно зробити, аби українців нічого не пов'язувало з росіянами

Українська мова в Україні потрібно повністю заборонити. Про це сказав один з представників росЗМІ в бесіді з відомим українським журналістом та блогером Сергієм Івановим. Про це сам Іванов написав на своїй Facebook-сторінці.

"На Львівському медіафорумі, мав розмову з представником відомого російського ЗМІ ліберального толку.

Це, знаєте, була така класична розмова росіянина і українця: перший підкреслено доброзичливо тримає другого за дурня, другий не менш доброзичливо тримає дулю в одній кишені і ніж - в іншій. Нічого особистого - так склалася історія", - розповів він.

"Обговорили якісь більш-менш спільні теми, хоча спільними вони стали, головним чином, завдяки Росії, нарешті дійшли до головного питання - розділення дискурсів між країнами, остаточний соціокультурний розрив. Але тут оголосили перерву, і дискусія припинилась", - додав він.

Пізніше Іванов і російський журналіст перетнулися в одному з кафе.

"І коли ми знову зачепили дискурс-тему, російський гість, який вже встиг непогано хильнути, раптом сказав: "Хотите, чтоб нас с вами ничего не связывало - запретите на*уй русский язык. Избавьтесь от него. Полностью". Я на мить розжав дулю в кишені і щиро з ним погодився. Не знаю, що змусило росіянина сказати це - абсолютна впевненість, що цього не станеться, алкоголь чи байдужість. Але, як би там не було, схоже, це справді єдиний шлях до розриву. Шлях, який не буде простим, адже витягти нашого пересічного субпасіонарія, нашпигованого загальнорадянськими комплексами, з зони комфорту майже неможливо", - резюмував Іванов, який, до речі, народився в Луганську.

Відомий журналіст розповів, чому потрібно заборонити російську мову в УкраїніВідомий журналіст розповів, чому потрібно заборонити російську мову в Україні

Скріншот поста (facebook.com/applecrysis)

До речі, в мережі розгорається скандал з приводу обслуговування російською мовою в ЦУМі.