Танці на кістках: Відомий журналіст обурився "кривавим" гумором росіян

Відомий журналіст обурився "кривавим" гумором росіян
Фото: Олександр Тверській

Публіцист Олександр Тверській розніс в пух і прах моральні якості жителів Росії

Моральні якості росіян повергли в справжній шок журналіста Олександра Тверського. Своєю думкою з приводу злободенних жартів представників країни публіцист поділився на сторінці Facebook, відзначаючи, що не перестає розуміти, що відбувається.

"Впереміш з цієї гумористичної вакханалією на кістках і крові серйозні люди в піджаках, окулярах і з сивиною на скронях на многомиллионую аудиторію в істериці закликають до війни з Україною, озброюватися, бомбити, винищувати, скидати атомні бомби на Стамбул, Київ та Вашингтон. Політики, політологи, журналісти, всілякі експерти ділять Україну, як пиріг, міркують про деукраїнізацію, принижують інші нації та країни", — пише Олександр Тверській.

Також у своїй резонансній пості, який викликав немало суперечностей, Тверській згадує "мироточащие бюсти" Поклонської, один з крайніх випусків КВН, де виконувалася пісня про Берію, а також політичну позицію гумориста Євгена Петросяна.

Тим часом представницю МЗС Марію Зазарову в Росії висміяли за вбрання, схожий на вишиванку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся