Кадри з психіатричної лікарні в Тернопільській області шокували мережу

Кадри з психіатричної лікарні в Тернопільській області шокували мережу
Фото: Буданівська психоневрологічна лікарня (ombudsman.gov.ua)

Пацієнти утримуються в антисанітарних умовах

У Буданівській психоневрологічній лікарні пацієнти утримуються у жахливих умовах. Про це повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу Уповноваженого з прав людини.

У Буданівській психоневрологічній лікарні, яка знаходиться в Тернопільській області, виявили порушення прав людини та людської гідності.

Прес-служба Уповноваженого з прав людини відвідала психіатричну клініку разом з правозахисниками і показала фотографії, на яких видно, в яких умовах утримують пацієнтів.

Як повідомляє прес-служба Уповноваженого з прав людини, пацієнти перебувають у жахливих умовах, більшість утримуються в антисанітарних умовах і їм не надають медичну допомогу.

"У наглядовій палаті психіатричного відділення були виявлені пацієнтки, які перебували на ліжках у власних випорожненнях, без нижньої білизни і простирадла. При цьому, на складі було виявлено достатню кількість чистої білизни. Крім того, в однієї з пацієнток були численні інфіковані рани, але належної медичної допомоги їй не надавали", - повідомляють правозахисники, які відвідали установу.

Кадри з психіатричної лікарні в Тернопільській області шокували мережуКадри з психіатричної лікарні в Тернопільській області шокували мережуКадри з психіатричної лікарні в Тернопільській області шокували мережуКадри з психіатричної лікарні в Тернопільській області шокували мережу
 

Фото: Будановская психіатрична лікарня (Прес-служба Уповноваженого з прав людини)

Також під час перевірки виявили трьох пацієнтів, які містилися в ізольованих умовах, які принижували їхню людську гідність.

За словами правозахисників, ці пацієнти перенесли черевний тиф більше десяти років тому, проте в документах відсутня яка-небудь інформація про перебіг хвороби.

Інші порушення, які виявили в ході візиту правозахисники, пов'язані з тим, що роботу по фіксації жінок, які перебувають у психіатричному відділенні, виконують чоловіки-пацієнти, а не співробітники лікарні.

Крім того, у лікувальній установі утримують недієздатних хворих, яких госпіталізували без рішення суду та з порушенням чинного законодавства.

Також у психіатричній лікарні перебувають і хронічні хворі, родичі яких отримують соціальні виплати, але не бажають забирати таких пацієнтів з лікувального закладу.

Нагадаємо, у Чернігівській області раптово померло немовля.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся