ua ru

"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі

"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі Фото: Аптека (twitter.com/den_kazansky)

Бойовики "урочисто" відкрили аптеку

В окупованому Докучаєвську Донецької області бойовики вирішили відкрити цілодобову аптеку, при тому, що на підконтрольних окупантам територіях вночі діє комендантська година. Про це написав відомий блогер та журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Twitter.

"До речі, а навіщо в Докучаєвську відкривають цілодобову аптеку, якщо все одно комендантська година, і вночі виходити не можна? Як в анекдоті про безногого хлопчика і скакалочку", - написав блогер.

"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі

Скріншот поста (twitter.com/den_kazansky)

"Епічно звичайно, масштаб. Від зупинок вже до аптек перейшли, там дивись вже й продтовари можна з парадом відкривати", - прокоментував один з користувачів мережі.

"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі"Як безногий з скакалочкою": блогер висміяв абсурдну ідею з аптекою на окупованому Донбасі

Скріншот коментарів (twitter.com/den_kazansky)

До речі, жителям "ДНР" запропонували новий тип зв'язку.