ua ru

"Як говорив Беніто Муссоліні...": москвичі розповіли, що таке "російська нація"

"Як говорив Беніто Муссоліні...": москвичі розповіли, що таке "російська нація" Фото: Москвичі розповіли, що таке "російська нація" (obozrevatel.com)

На думку Олександра Сотника, Путін є досить успішним продавцем "совка" - "совкам". Причому, він продає цей товар за явно спекулятивною ціною

Мешканці Москви не можуть дати чітку ідентифікацію "російської нації", закон про яку може з'явитися в Росії за указом Володимира Путіна. Відповідне відео опубліковано російським журналістом Олександром Сотником.

Так, опитані москвичі порівняли нинішню Росію з Радянським Союзом, а дехто і взагалі цитував фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

"Російська нація - це стан душі громадянина Росії, який розуміє, що він в першу чергу - громадянин Росії, а не проживає в цій країні людина, що має паспорт громадянина Російської Федерації", - сказав один москвич.

"Росіяни - це ті, хто сталися від слов'ян, ті ж татари - вони росіяни, але вони не росіяни за походженням", - сказала мешканка Білокам'яної.

Сам Сотник, коментуючи опитування, зазначив, що "Путін - дуже успішний продавець "совка" - "совкам".

"У його арсеналі - піар-агентство з Останкіно і всі зареєстровані в Росії ЗМІ, не кажучи про природні ресурси, захоплені одномоментно і беззастережно. Хлопцеві пощастило. "Покупцям" - ні. Вони роблять внесок за іншим і захоплюються, не підозрюючи про каверзу", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

За словами Сотника, черговим таким "товаром" є "російська нація".

"Що це таке - не знає ніхто, навіть сам продавець, але радянська упаковочка працює безвідмовно. Покупець крутить її в руках, усміхається, слинки течуть. Потім він випарується. А потім почнуть "капати відсотки" - за весь придбаний товар, який раптово перетвориться на черепки", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, що Путін закликав розробити закон про російську націю.