"Яке вони мали право бити дітей?": сестра Героя Небесної Сотні поділилася спогадами про брата

"Яке вони мали право бити дітей?": сестра Героя Небесної Сотні поділилася спогадами про брата
Фото: Майдан (РБК-Україна)

Роман не сказав родичам про те, що поїхав у Київ на Майдан

Сестра Героя Небесної Сотні Леся Сеник поділилася спогадами про загиблого брата. Роман Сеник поїхав в 2013 році на Майдан, тому що був обурений тим, що 30 листопада "беркутівці" побили студентів. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Вголос".

"Коли Роман уперше поїхав на Майдан, то нам, родичам, він нічого про це не сказав. Коли на роботі закінчилася його зміна - він, не заходячи додому, просто сів на автобус і поїхав у Київ. Я пам'ятаю, нам дзвонить і каже: "Слава Україні! Я в Києві, на Майдані". Ми тоді перелякалися. Кажу, "як на Майдані, ти що там робиш?!". А він мені відповів, що не може сидіти вдома в той час, коли "беркути" жорстоко побили дітей. Я дотепер згадую його слова: "Я повинен бути тут. Бо тут діти, їм треба допомогти", - розповіла Леся Сеник.

"Яке вони мали право бити дітей?": сестра Героя Небесної Сотні поділилася спогадами про братаФото: Роман Сеник (vgolos.com.ua)

 

"У перші дні революції Гідності Роман не міг змиритися з тим, що хтось дозволив собі побити дітей. Брат постійно повторював: "Яке вони мали право бити беззахисних дітей, хто їм це дозволив? Це неправильно". У Романа своїх дітей не було. Але для нього не існувало чужих дітей. Мене завжди захоплювало те, як до нього ставилися всі дітки навколо, вони його любили. Тому брат, як військовий і як людина з совістю, не міг собі навіть уявити, як можна бити дітей ... ", - поділилася сестра Романа.

Нагадаємо, що 45-річний Роман Сеник був одним з перших Героїв, яких вбили в Києві на Грушевського. Герой Небесної Сотні, незважаючи на застуду і незагойна травму, тричі повертався на Майдан. А потім він ходив з прапором України і написом на ньому "Турка", Героя називали "Турковским прапороносцем".

Читайте також як в честь бійця АТО назвали зірку на небі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся