Якою буде весна 2017 в Україні

STYLERLIFE        16.02.2017 - 13:30
Фото: Весна в Україні (ozelenenie.in.ua)
Фото: Весна в Україні (ozelenenie.in.ua)

Якою буде весна 2017 в Україні згідно з народними прикметами і прогнозами синоптиків, та чи варто нам чекати раннього приходу тепла, розповість Styler

Якою буде весна 2017 в Україні, і коли закінчаться холоди, цікавить багатьох українців. В останні дні зими як ніколи хочеться, щоб довгоочікуване тепло настало з приходом календарної весни. Судячи за прогнозами синоптиків і народними прикметами, на які прийнято звертати увагу на свято Стрітення, весна 2017 не змусить себе довго чекати і потішить українців ясними і теплими днями вже в березні.

Погода на Стрітення: прикмети, що напророкували ранню весну

Кажуть, що в Стрітення зима з весною зустрічається. Якщо погода в цей день сонячна - незабаром варто чекати настання тепла. 15 лютого переважно у всіх областях України світило сонце, а стовпчики термометрів у деяких регіонах в денний час піднялися до плюсових позначок.Таким чином, якщо вірити народній прикметі, весна вже не за горами.

Погода в Україні 15 лютого 2017 рокуФото: Погода в Україні 15 лютого 2017 року (meteo.gov.ua)

Ще одна святкова прикмета свідчить, що якщо на заході сонця в Стрітення погода буде ясною, то холоди скоро закінчаться. Так як в більшості регіонів України день був сонячним, варто сподіватися, що морози скоро відступлять.

Коли потеплішає в Україні 2017: що передбачили бабаки

У День бабака на початку лютого свій прогноз на весну дав харківський бабак Тимко II. Згідно легенді свята, якщо день похмурий і тварина не бачить своєї тіні, значить весна буде ранньою. Так і сталося 2 лютого. Погода була хмарною, Тимко не побачив свою тінь і не сховався в нору, що означає прихід тепла через 6 тижнів.

 

Львівських бабаків, по сформованій за 8 років традиції, будять в Стрітення, 15 лютого, проте в цьому році вони прокинулися самостійно і вели себе дуже активно.

 

За словами керівника Львівського натуралістичного центру, така поведінка бабаків говорить про швидкий прихід весни, не пізніше ніж через 4 тижні. Також до весни готуються і інші мешканці центру, своє пір'я поміняли качки-мандаринки та інші птахи.

Яка погода буде навесні за прогнозами синоптиків

Прогнози Укргідрометцентру обіцяють істотне потепління до кінця березня. На початку місяця ще можливі заморозки і опади у вигляді снігу. За інформацією порталу podrobnosti.ua, отриманою від Укргідрометцентру, середня температура по країні в березні буде коливатися від -3 до +11 градусів.

Наприклад, жителі столиці відчують потепління вже в перші дні березня. Температура в Києві в денний час зросте до +6 градусів на самому початку весни.

Прогноз погоди в Києві на березень 2017

Фото: Прогноз погоди в Києві на березень 2017 (скріншот meteo.ua)

Популярний народний синоптик Наталка Діденко пообіцяла українцям підвищення температури повітря вже з 18 лютого. Потепління очікується "недитяче" і буде наростати в наступні дні, а 18 лютого стане серйозним перевалом на весну. Про це синоптик написала на своїй сторінці в Facebook

 

18 лютого - перший серйозний перевал на весну. Почнеться потепління вже таке недєтськє. Тобто, вдень плюсова температур...

Опубліковано Наталкою Діденко 13 лютого 2017 р.
Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top