Кандидат у депутати від "Слуги народу" зробив пропозицію коханій прямо під час з'їзду

Слов'янськ, Субота 19 вересня 2020 16:15
Кандидат у депутати від "Слуги народу" зробив пропозицію коханій прямо під час з'їзду
Володимир вирішив зробити пропозицію своїй обраниці вже через два місяці після знайомства
Автор: Styler

Молоді люди розповіли, що одружаться вже після виборів

У Слов'янську, прямо під час передвиборчого з'їзду "Слуги народу" в Донецькій області, кандидат у депутати з Краматорська Володимир Алдохин зробив пропозицію руки та серця коханій - Катерині Проценко - теж кандидату в депутати з сусідньої Костянтинівської громади.

Молоді люди познайомилися влітку під час навчання в "Школі місцевого розвитку"- тренінгового проекту для майбутніх депутатів місцевих рад від "Слуги народу".

Відносини розвивалися стрімко, і вже через два місяці після знайомства Володимир вирішив зробити пропозицію своїй обраниці.

"Так сталося, що під час навчання я став не лише "слугою народу", але і слугою твого серця. Катюша, кохана, сьогодні я пропоную тобі свої руку і серце. Будь моєю дружиною!" - з такими словами прямо на сцені Володимир зробив пропозицію своїй обраниці.

Варто відзначити, що дівчина погодилася. І вже після хвилюючого події зізналася, що навіть не могла подумати, що їй зроблять пропозицію саме так.

"Я повинна була виступати, розповісти про школу. І тут така несподіванка, такий сюрприз. Це шок! Звичайно я сказала "Так". Ми ж любимо один одного", - розповіла Катерина.

Молоді люди розповіли, що одружаться вже після виборів, щоб не відволікатися від виборчої кампанії на підготовку весілля.

Як повідомляло РБК-Україна, місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня.

Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованої Росією Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся