ua en ru

Карикатурист з РФ показав, як з Навального зробили Гітлера

Карикатурист з РФ показав, як з Навального зробили Гітлера Фото: Олексій Навальний (Кадр з відео YouTube/Павло Баранов)

Російський художник висміяв пропагандистський ролик про опозиційного лідера

Відомий російський карикатурист Сергій Йолкін висміяв той факт, що опозиційного політика Олексія Навального порівняли з Адольфом Гітлером. Відповідне зображення він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

У новій карикатурі художник показав, як чорти дістали Гітлера з пекла, і запропонували йому "хороший підробіток в ролику на Ютубі".

altКарикатура Сергія Йолкіна (facebook.com/sergey.elkin1)

Нагадаємо, що нещодавно в YouTube виклали ролик під назвою "Гітлер 1945/Навальний 2018", в якому Навального прямим текстом називають Гітлером.

"Що б ви зробили з людиною, який поглумився над вашою матір'ю, а потім виставив це фото в соцмережах на радість читачам? 20 березня прихильники Навального поглумилися над пам'ятником Батьківщини-матері у Волгограді, що викликало гнів, лють і біль у всіх, хто пам'ятає, чого коштувала нам перемога у страшній війні", - йде мова у відеоролику.

Крім того, автори відео наводять подробиці біографії Навального і називають його захисником нацистів. Зокрема, вони роблять акцент на тому, що Навальний є випускником "західних університетів", і порівнюють його вимогу ізолювати Середню Азію і Закавказзя з нацистськими гаслами.

Також вони згадують заклики Навального до насильницького повалення влади і до штурму Кремля, а його соратників називають екстремістами.

Раніше карикатурист з РФ показав, як на Навального вилили зеленку.