ru ua

Картини і Євангеліє: у поліції повідомили, що зробили з "скарбами" Азарова

Картини і Євангеліє: у поліції повідомили, що зробили з "скарбами" Азарова Фото: Знайдене майно в Києві Миколи Азарова (112.ua)

Суд заарештував цінне майно чиновника

В. о. голови Національної поліції Троян Вадим розповів, що суд наклав арешт на речі та твори мистецтва, що належать втікача екс-прем'єр-міністру Миколі Азарову.

"Картина Рєпіна, яка називається "Церква в Грушівці", написана в 1880 році. Має сертифікат. Ми вважаємо, що це одна з ключових речей, які тут є. Євангеліє. Я не знаю, яким роком воно датується, але те, що в ньому написано, що це "книга, видана в 1791 році в Москві в Синодальній друкарні за дозволом російської імператриці Катерини Олексіївни та з благословення Святішого Синоду Російської православної церкви". Картина Василя Тропініна. Сертифіката ми не знайшли, тому викликали експертів, і вже встановимо, це оригінал чи ні. На всі ці речі зараз накладено арешт судом", - повідомив поліцейський, передає "112 Україна".

Також додав Троян, в Нацполицию постійно надходить інформація про конспіративних квартирах колишніх вищих чиновників.

"Ми отримали інформацію під час відпрацювання. Смішно, що у нас було розбійний напад, і нам прийшла агентурна інформація, що на дану квартиру колись під час революції заносилися якісь речі. І вже там ніхто не живе... Ми не встановили жодного документу чи посвідчення, яке б давало нам можливість встановити ще якась особа за цією адресою. Фальшивих немає. Я знаю, що 5 пістолетів, кілька рушниць, холодну зброю і кілька документів, наприклад, пропуск в Кабмін", - додав правоохоронець.

Раніше в Києві виявили квартиру з цінними речами Азарова.