ua ru

Касир міжнародної каси Київського залізничного вокзалу здивувала незнанням англійської мови

Касир міжнародної каси Київського залізничного вокзалу здивувала незнанням англійської мови Фото: Київський вокзал (УНІАН)

Працівники каси пишуть цифри на листочках і показують іноземним туристам, так як не знаю англійської мови

У міжнародних касах Центрального залізничного вокзалу в Києві касир не знає англійської мови і звертається до іноземних туристів українською мовою. Про це розповіла власний кореспондент Styler Катерина Гончарова, яка купувала квитки в касі і виявилася очевидцем того, що відбувається.

"Те, що англійської у нас в більшості не знають, це ясно. Але якось раніше не було приводу помітити, що не знають в єдиній міжнародній касі на центральному вокзалі. Саме там, куди щодня йдуть купувати квитки багато іноземців.
Як варіант, можна відправити на курси іноземної мови оператора цієї самої міжнародної каси Олену Петрівну Пилипчак. В черзі було страшно соромно перед іноземцями, коли вона кричала туристам з Японії (українською): "Ну як я вам маю ше маю сказати, шо до Клевані ніякого поїзда на сьогодні нема по опрєдєлєнію. Я вас не понімаю!". Судячи з її жестів, туристи подумали, що і до сусіднього міста квитків не було. Хоча були, і купа всяких різних. Але цього їм не могли пояснити", - розповіла журналістка.

alt

Фото: Касир Олена Петрівна Пилипчак (РБК-Україна)

Втомлені люди біля каси, які чекали своєї черги, шукали допомоги серед пасажирів і запитували, можливо, хтось знає англійську мову.

"Так, єдина на всьому центральному вокзалі Києва міжнародна каса. "Серед ваc хтось знає англійську? Може, допоможете?", - питали втомлені довгим очікуваннням люди в черзі. Щоб пояснити, які і куди є поїзди, треба завчити зовсім невеликий запас слів і конструкцій. І цифри. Цифри вони пишуть на аркуші паперу. Столиця України, міжнародна каса. І цифри пишуть, бо не знають, як ці цифри сказати англійською. А тоді раптом в системі оформлення проїзних документів стався збій, і на купівлю чотирьох квитків пішло "всього" півгодини, бо касири заповнювали все вручну", - продовжила розповідь Катерина.

На щастя, японським туристам все ж допомогли і порадили подивитися Луцький замок. І тільки чоловік з Індії спокійно чекав у черзі, посміхався і радів життю.

Як раніше повідомлялося, у мережі висміяли трапезу українця поїздами "Інтерсіті".