ru ua

Катерина Ющенко порівняла інцидент з Скрипалем в Британії і отруєння свого чоловіка

Катерина Ющенко порівняла інцидент з Скрипалем в Британії і отруєння свого чоловіка Фото: Катерина Ющенко (УНІАН)

Віктора Ющенка нібито отруїли діоксином. На думку його дружини, це - не випадковість

Катерина Ющенко, дружина президента України Віктора Ющенка (2005-2010 р.) порівняла отруєння у Великобританії колишнього співробітника ГРУ ГШ Росії Сергія Скрипаля та події вересня 2004 року, коли нібито отруїли її чоловіка. Про це Катерина заявила в інтерв'ю Sky News.

"Те, що ми бачимо - це гібридна військова тактика, яку Росія використовує у Великобританії, Європі та США, - це саме те, що було зроблено в Україні багато років тому. Ми говоримо про отруєння, говоримо про фальшиві новини, про фінансування радикальних партій, ми бачимо те саме: це було страшним повторенням того, що ми спостерігали в нашій країні", - сказала Катерина Ющенко.

Віктора Ющенка нібито отруїли діоксином. На думку його дружини, це - не випадковість.

"Наш лікар в Швейцарії вважав цей інцидент іронічним: Росія часто використовує символіку, використовує ключові дати, вони часто використовують ці речі для відправки повідомлень, так, я думаю, що це могло б зіграти певну роль. Немає сумніву, що це було зроблено тільки (в Росії ), і всі, хто цим займався, тікали і зараз ховаються в Москві ", - додала вона.

Сам Віктор Ющенко каже, що єдиний спосіб контролювати Путіна – тільки солідарність дій міжнародного співтовариства. Він вважає, що "економіка Росії впаде, якщо зменшити використання її природних ресурсів", тому потрібно проти Кремля застосовувати, зокрема, економічний компонент.

Раніше повідомлялося, що у Білорусі виявили партію годинників із символікою Ющенка.