ua en ru

"Кац*пські танки увійшли в столицю": в супермаркеті Києва знову помітили російські іграшки

"Кац*пські танки увійшли в столицю": в супермаркеті Києва знову помітили російські іграшки Фото: Іграшки (facebook.com/andrew.bulgarov)

Відомий супермаркет продає іграшки із символікою Росії

У Києві на полицях супермаркету "Сільпо" в торговому центрі "Аркадія" помічені у продажу російські іграшки - танки "Армат". Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Андрій Булгар.

"Добрий ранок, добрим людям! От поки ви спали кацапські танки увійшли у столицю. І не аби які, а "Армати"! Ні, ні, поки "тривожну валізку" залиште там, де вона лежить. Краще візьміть до рук вили і сходить у гості до ТЦ "Аркадія", яке біля Індустріального мосту, знайдіть там "Сільпо" і спитайте в них: "Ви що *** зовсім ******? Може вам ****** спалити к ****** ваш ******** супермаркет", - написав Булгар.

За словами чоловіка, цим інцидентом повинні зайнятися відповідні органи.

"Ні, це не заклик до екстремізму. Хоча, якщо СБУ не відреагує на пряме порушення закону про запобігання пропаганди країни агресора, всяке може бути. Агов, СБУ! ТЦ "Аркадія", супермаркет "Сільпо", відділ дитячих іграшок" - підсумував Булгар.

"Кац*пські танки увійшли в столицю": в супермаркеті Києва знову помітили російські іграшки

Скріншот (facebook.com/andrew.bulgarov)

Як раніше повідомлялося, у Київському гіпермаркеті "Ашан" виявили картонні моделі російської військової техніки у вільному продажу. Знімки опублікував відомий відомий військовий експерт Костянтин Машовець в Facebook.