Київ увійшов до топ-10 найдешевших міст світу

Київ увійшов до топ-10 найдешевших міст світу
Фото: Київ

Найдорожчим містом на планеті знову став Сінгапур

В щорічному економічному рейтингу Київ посів 124 місце, увійшовши в десятку найбільш дешевих великих міст поряд з Мумбаї, Бангалором, Карачі, Нью-Делі та Бухарестом. А от найдорожчим європейським містом став Цюріх. Такі дані опубліковані в щорічному рейтингу Worldwide Cost of Living Report 2017 від видання The Economist.

Найдорожчим містом світу став Сінгапур, і, відповідно, зайняв перше місце у рейтингу. Цюріх в загальному рейтингу посів третю позицію, а Нью-Йорк став єдиним північноамериканський містом в першій десятці. Столиця України в цьому році поступилася опустилася з 118 до 124 місця.

Київ увійшов до топ-10 найдешевших міст світу

Фото: Таблиця найдорожчих (праворуч) і найдешевших (ліворуч) великих міст

При створенні рейтингу, крім іншого, враховувалося порівняння з 400 позиціями, до яких входили різноманітні послуги та вартість товарів.

Найдешевшими в загальній таблиці (у порядку убування) стали: Катманду (Непал), Тегеран (Іран), Преторія (ПАР), Бухарест (Румунія), Домаску (Сирія), Каракас (Венесуела), Нью-Делі (Індія), Алмати (Казахстан), Алжир (Алжир), Ченнаї (Індія), Карачі (Пакистан), Мумбаї (Індія), Бангалор (Індія), Лусака (Замбія) - який посів останнє місце у загальному рейтингу міст.

Київ увійшов до топ-10 найдешевших міст світу

Фото: Скрін графіка

Київ увійшов до топ-10 найдешевших міст світуКиїв увійшов до топ-10 найдешевших міст світуКиїв увійшов до топ-10 найдешевших міст світуКиїв увійшов до топ-10 найдешевших міст світуКиїв увійшов до топ-10 найдешевших міст світу

Фото: Сінгапур, Гонг-Конг, Цюріх, Женева, Париж

До речі, названа найщасливіша країна світу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся