ua en ru

У Києві 18-річний грабіжник зламав дівчині ніс

У Києві 18-річний грабіжник зламав дівчині ніс Фото: Грабіжник (facebook.com)

У Деснянському районі столиці злодій побив дівчину

У Києві 18-річний хлопець напав на 17-річну дівчину через смартфон. Він жорстоко побив її та відібрав мету свого нападу.

Про це повідомив голова Всеукраїнського громадського об'єднання "Українська служба порятунку" Павло Диба в соцмережі Facebook.

Напад на дівчину стався на Лісовому проспекті (Деснянський район).

"Багатоповерхівка, ліфт, в який хотіла зайти 17-річна дівчина, а з нею - 18-річний хлопець. Який "пас" її ще з метро: дуже вже йому "впав в око" її 5'5-дюймовий смартфон. Ось і довів він її до самого під'їзду. Там - розбив їй обличчя, зламав ніс і, забравши телефон, втік!" - написав Диба.

Він також написав, що прибулі на місце події правоохоронці у пошуках зловмисника прочісували двори, вулиці, ліс і територію навколо школи.

Грабіжника затримали на станції метро "Лісова".

У Києві 18-річний грабіжник зламав дівчині ніс

"Ось він на фото: молодий, фізично здоровий (боксер) - негідник! Швидше за все, на час досудового слідства його у в'язниці ніхто не буде тримати. Тобто - його випустять. Але ми повинні знати його в обличчя", - підкреслив Диба.

За звичай, коли ми проводимо спецкурс "Інспектор правозахисту", я не патрулюю. Відверто - на це просто нема часу і сил...

Опубліковано Pavlo Diba 22 листопад 2016 р.

До речі, у Києві активізувалися кишенькові злодії.