ru ua

В Києві активісти закрили російській центр: з’явилося відео зухвалої акції

В Києві активісти закрили російській центр: з’явилося відео зухвалої акції Фото: Замок на воротах (flickr.com/joelbramley)

Це вже друга спроба звернути увагу на роботу пропагандистів

У Києві повісили замок на воротах Російського центра науки і культури, обмотавши їх ланцюгом. На установі розмістили листівку "Смерть Росії". Таку акцію провів "Чорний Комітет", який напередодні облив двері центру червоною фарбою. Про це Styler повідомили організатори.

"Російський центр науки і культури – це офіційна урядова організація РФ, яка займається антиукраїнською пропагандою, проводить курси російської мови, організовує поїздки українських дітей на територію держави-агресора. Ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України", - йдеться у повідомленні активістів.

Акцію зняли на відео та розмістили його в мережі.

Відео: Акція під воротами російського центра в Києві (YouTube/Чорний комітет)

"Чорний Комітет заявляє, що в Україні не можуть існувати пропагандистські, імперіалістичні структури РФ. Тому ми будемо докладати всіх зусиль, щоб ця організація була ліквідована. Смерть Росії!" – зазначили організатори акції.

Нагадаємо, що в Різдвяну ніч активісти "Чорного Комітету" здійснили напад на Російський центр науки і культури в Києві. Центральний вхід установи залили червоною фарбою, яка, за словами "Комітету", символізує "кров українців на руках Москви".