ua en ru

У Києві в елітному дитсадку невідомий згвалтував трирічну дівчинку

У Києві в елітному дитсадку невідомий згвалтував трирічну дівчинку Фото: Школа-дитсадок "Кияночка"

В культурному центрі "Кияночка" стався злочин

У Солом'янському районі Києва на території приватного загальноосвітнього навчального закладу, культурного центру "Кияночка", була зґвалтована трирічна дитина. Про це повідомило джерело порталу "Обозреватель" у правоохоронних органах.

За інформацією джерела, дівчинка розповіла про ґвалтівника мамі.

В поліцію співробітники приватного навчального закладу, який знаходиться на вул. Борщагівській, не зверталися. Як співробітники дитсадка випустили дівчинку з поля зору, - залишається невідомим. Про зникнення дітей з садка в цей день сигналів не надходило.

Також залишається невідомим, чи міг бути причетний хтось із співробітників навчального закладу до скоєння згвалтування дівчинки.

У Києві в елітному дитсадку невідомий згвалтував трирічну дівчинкуФото: Місце розташування школи-дитсадка

Інформацію про подію підтвердили лікарі. Дитину з ушкодженнями доставили в хірургічне відділення однієї зі столичних лікарень у вівторок ввечері, 4 квітня, передає "Обозреватель".

У поліції повідомили, що "на рівні керівництва прийнято рішення не коментувати" злочин.

"Оскільки слідство категорично проти", - відзначили в прес-службі ГУ НП в Києві.

Школа-дитсадок була заснована заслуженими працівниками культури України Галиною та Дмитром Кайгородовими.

У закладі навчаються діти від двох років і до 4 класу. За місяць за дитину платять 6 тисяч грн. Окремо потрібно сплатити вступний внесок, - ще 6 тисяч.

Дитячий садок – лише перший щабель культурного центру "Кияночка". У струткуру багатоступеневої системи хореографічної освіти також входять Школа мистецтв, Київський хореографічний коледж і театр "Молодий балет Києва".

До речі, нардеп пропонує застосовувати хімічну кастрацію проти педофілів.