ua en ru

У Києві побили відомого журналіста: що відомо

У Києві побили відомого журналіста: що відомо Колаж РБК-Україна

Данила Яковлєва побили прямо у будівлі Міноборони

У Києві 26 лютого журналіста телеканалу ZIK Данила Яковлєва побили і не дозволили потрапити в Центральну військово-лікарську комісію Міноборони. Про це повідомляє ZIK.

Журналіст прийшов у приміщення відомства разом з бійцем, який був поранений на Донбасі, щоб відзняти матеріал для своєї передачі "Стежками війни".

За словами постраждалого, вони з бійцем приїхали в будинок, щоб той показав, як йому важко на милицях сюди добиратися. Спочатку планувалося, просто зайти без камер, щоб боєць показав ті кабінети, в яких від нього вимагали хабар за отримання інвалідності - 1 500 доларів. А потім вже журналіст повинен був знімати камерою, щоб не переплутати кабінети.

Яковлєв зазначив, що вони не змогли потрапити навіть в будівлю, бо перед ними замкнули двері. Коли вони почали стукати у вікно, то їм сказали почекати півгодини. Після цього часу журналісту і бійцеві все одно не відкрили двері.

Коли з будівлі виходили курсанти, журналіст схопив двері і хотів пройти, але на нього напала жінка і почала виштовхувати його з дверей на вулицю. Потім невідомий чоловік почав також відштовхувати журналіста і пораненого бійця.

Людина, яка їх не пускала, подзвонила до юриста з Міноборони, якому журналіст все пояснив. Але прийшов ще один чоловік, який почав виривати мікрофон і бити по руках і ногах.

За словами пораненого бійця Петра Олексюка, вони прибули до Центральної військово-лікарської комісії, щоб зняти інтерв'ю про те, як у нього вимагали хабар за отримання інвалідності.

Боєць в схемі з вимаганням називає начальника ЦВЛК полковника Шевчука та Валерія Наумова. Варто зазначити, що Олексюк звернувся в поліцію і повідомив про протиправні дії комісії. Ведеться слідство.

Нагадаємо, що під Києвом чоловік вбив свою співмешканку, прив'язав до тіла цегла і втопив її.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях неадекватний водій накинувся з кулаками на пасажира.