ua en ru

У Києві побили колумбійського артиста цирку "Кобзов"

У Києві побили колумбійського артиста цирку "Кобзов" Фото: Джефрі (facebook.com/nikolay.kobzov)

Причиною конфлікту стала конкуренція

У Києві побили колумбійського артиста цирку "Кобзов" Джефрі. Це зробили співробітники національного цирку, стверджує генеральний директор цирку "Кобзов" Микола. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Причиною конфлікту стала конкуренція. Артист з Національного цирку увірвався на територію цирку "Кобзов", і спробував побити зірку шоу "Цирк Рекордів" Джефрі. Як розповів Джефрі, все почалося через те, що номери, які виконуються в цирку "Кобзов" набагато сильніше, ніж ті, які показують в Національному цирку", - написав він.

В результаті нападу, у колумбійського артиста численні побої.

"Результат бійки серйозний: потерпілий Джефрі хоч і дав відсіч, але все ж і сам залишився з численними побоями, а це загрожувало випаданням з програми відразу чотирьох циркових номерів, в яких він бере участь. Адміністрація цирку "Кобзов" планує залучити до розслідування нападу на свого актора співробітників правоохоронних органів України", - продовжив свою розповідь Микола.

"Артист цирку "Кобзов" Джефрі — зірка нової програми "Цирк рекордів" і таке "неспортивну поведінку з боку артиста Національного цирку України має отримати належну реакцію з боку органів правопорядку", - написали на сторінці.

У Києві побили колумбійського артиста цирку "Кобзов"У Києві побили колумбійського артиста цирку "Кобзов"Скріншот (facebook.com/nikolay.kobzov)

Нагадаємо, що у мережі спалахують суперечки в зв'язку з закриттям дельфінарію в Києві.