ua en ru

У Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині голову

У Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині голову Фото: Шляхопровід на бульварі Лепсе

У столиці через неотремонтированного шляхопроводу постраждала 18-річна дівчина

У Києві на перетині бульвару Гавела (Івана Лепсе) і проспекту Комарова від шляхопроводу відколовся шматок облицювання, який покалічив 18-річну дівчину. Про це повідомив начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук, передає "Сегодня".

За його словами, шматок облицювання був розміром з долоню. Він потрапив на 18-річну дівчину, яка отримала розсічення голови та забої м'яких тканин. Медики надали постраждалій допомогу, після чого батьки забрали дівчину додому.

У КМДА зазначили, що міст обстежили в березні, і повідомили, що він потребує капітального ремонту.

У Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині головуна Фото: Місце події на карті

У Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині голову

У Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині головуУ Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині головуУ Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині головуУ Києві шматок облицювання з мосту розсік дівчині голову

Фото: Шляхопровід, від якого відпав шматок

Раніше глава "Київавтодору" Олександр Густелев подав у відставку у зв'язку з обвалом Шулявського мосту в Києві.

"Враховуючи ситуацію, що склалася навколо Шулявського шляхопроводу, і усвідомлюючи свою відповідальність, як керівника комунального підприємства, я прийняв рішення і подав у відставку. Цим кроком, як член команди мера столиці та міської влади в цілому, намагаюся припинити брудні звинувачення в бік особисто Віталія Кличко і всій вертикалі транспортної інфраструктури КМДА", - написав він.