У Києві морг декілька діб не віддає небіжчиків на поховання

У Києві морг декілька діб не віддає небіжчиків на поховання
Фото: Морг (flickr.com demies)

Працівники установи продовжують страйкувати

Мешканці столиці третю добу не можуть поховати померлих родичів. Причина – страйк патологоанатомів моргу, розташованого на вулиці Оранжерейній. Про це повідомляє ТСН.

В морзі відмовляються видавати для поховань чи перевезень в інші морги. Патологоанатоми будуть страйкувати, поки в установі не з'явиться тепло.

Перед будівлею моргу стоять рідні померлих.

"Це ж не наречену чекати. Немає слів", - зазначив Володимир Літус, який не може забрати тіло брата.

Відео: через страйк моргу в Києві люди не можуть забрати тіла родичів (tsn.ua)

Ольга чекає на тіло чоловіка вже третій день. Жінка викликала поліцію. Розмова правоохоронців із завідувачем моргу результатів не принесла: патологоанатоми можуть законно тримати тіло до місяця.

"Київенерго" письмово повідомило, що свою частину робіт виконав, і тепер свою повинна зробити медична академія післядипломної освіти, якій належить приміщення. Там обіцяють все залагодити, і кажуть, що тепло і гаряча вода з'являться в середу, 15 листопада.

Нагадаємо, що під Києвом дитсадівцям заборонили носити хрестики.

У Департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації підтвердили неправомірність наказу №83 А про заборону носіння вихованцями дошкільного навчального закладу "Іскорка" в місті Боярка прикрас, в тому числі натільних хрестиків, виданого директором дитсадка Наталією Ковальчук.

Директор дошкільного навчального закладу, яка видала наказ, може понести дисциплінарну відповідальність.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся