ua en ru

У Києві морг декілька діб не віддає небіжчиків на поховання

У Києві морг декілька діб не віддає небіжчиків на поховання Фото: Морг (flickr.com demies)

Працівники установи продовжують страйкувати

Мешканці столиці третю добу не можуть поховати померлих родичів. Причина – страйк патологоанатомів моргу, розташованого на вулиці Оранжерейній. Про це повідомляє ТСН.

В морзі відмовляються видавати для поховань чи перевезень в інші морги. Патологоанатоми будуть страйкувати, поки в установі не з'явиться тепло.

Перед будівлею моргу стоять рідні померлих.

"Це ж не наречену чекати. Немає слів", - зазначив Володимир Літус, який не може забрати тіло брата.

Відео: через страйк моргу в Києві люди не можуть забрати тіла родичів (tsn.ua)

Ольга чекає на тіло чоловіка вже третій день. Жінка викликала поліцію. Розмова правоохоронців із завідувачем моргу результатів не принесла: патологоанатоми можуть законно тримати тіло до місяця.

"Київенерго" письмово повідомило, що свою частину робіт виконав, і тепер свою повинна зробити медична академія післядипломної освіти, якій належить приміщення. Там обіцяють все залагодити, і кажуть, що тепло і гаряча вода з'являться в середу, 15 листопада.

Нагадаємо, що під Києвом дитсадівцям заборонили носити хрестики.

У Департаменті освіти і науки Київської облдержадміністрації підтвердили неправомірність наказу №83 А про заборону носіння вихованцями дошкільного навчального закладу "Іскорка" в місті Боярка прикрас, в тому числі натільних хрестиків, виданого директором дитсадка Наталією Ковальчук.

Директор дошкільного навчального закладу, яка видала наказ, може понести дисциплінарну відповідальність.