ua en ru

У Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відео

У Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відео Фото: Смертельне ДТП (facebook.com/KyivOperativ)

На цій ділянці дороги ДТП не рідкість

У столиці чоловік спробував перейти 8-смугову Кільцеву дорогу в темряві. Про це повідомляє "Київ Оперативний" на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У п'ятницю, 23 лютого, чоловік спробував перейти Кільцеву дорогу в недозволеному місці і через 8 шпальт жвавого руху. Невдала спроба закінчилася трагічно – чоловік загинув в результаті ДТП.

Очевидці трагедії стверджують, що подібні випадки на цій ділянці дороги – не рідкість.

"Смертельна ДТП: переходив 8 смуг руху на Кільцевій дорозі. На жаль, вже майже типова аварія на Кільцевій. Пішоходи постійно бігають через 8 смуг жвавого руху. До того ж – вночі. Чому? Що змушує так знецінювати власне життя? Ці питання залишаються відкритими, але, на жаль, відповідей на них цей пішохід дати вже не зможе. Моментальна смерть, жах для рідних і величезні клопоти для водія машини Daewoo", - зазначено в повідомленні "Київ Оперативний".

У Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відео

Скріншот посту (facebook.com /KyivOperativ)

Опубліковані моторошні фотографії з місця аварії і відео.

У Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відеоУ Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відеоУ Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відеоУ Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відеоУ Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відеоУ Києві чоловік намагався перейти Кільцеву дорогу в темряві: моторошні фото і відео

Фото: ДТП на Кільцевій дорозі (facebook.com/KyivOperativ)

Відео: Смертельна ДТП на Кільцевій (YouTube/KyivOperativ)

Нагадаємо, в Києві сталося ДТП за участю маршрутки. Постраждала дівчина госпіталізована.

У Києві сталося ДТП за участю маршрутки. Аварія була на перехресті вулиці Саксаганського та Льва Толстого. Зазначається, що водій автомобіля Hyundai "підрізав" маршрутний автобус "Богдан".

У свою чергу, водій автобуса не встиг зреагувати і в'їхав у легковик.

"Буквально 5 хвилин тому на перехресті Саксаганського і Льва Толстого сталося ДТП з постраждалими. За попередньою інформацією, водій Hyundai "підрізав" маршрутний автобус "Богдан". У свою чергу, водій автобуса не встиг зреагувати і в'їхав у легковик. Постраждала дівчина-пасажир автобуса, яка "пролетіла" по всій маршрутці і вдарилася головою. Госпіталізували", - сказано в повідомленні.